V přírodní medicíně
je síla

V PŘÍRODNÍ
MEDICÍNĚ JE
SÍLA
Hrdličkova medicína

Jak postupovat v případě „BÍLÉ NEMOCI“

Slovo úvodem

Tento návod je speciální tím, že jej dokáže přečíst pouze ten, kdo zažil komunismus a umí číst mezi řádky nebo ode mne dostal „klíč“. Ne, opravdu jsem se nezbláznil, jen reaguji na současnou svobodu slova a cenzuru. Od roku 2018 s tím mám osobní zkušenost a věřte mi, že to je horší, než si myslíte. Tím se omlouvám všem, kteří jsou ode mne zvyklí na přímé a srozumitelné pokyny.

Bílá nemoc

Jedná se často o velmi pomalou nemoc. Až na vyjímky to trvá roky, než se začne negativně projevovat, např. tím, že postižený orgán změní svou funkci nebo dojde vlivem nárůstu hmoty k utlačování okolních orgánů a tím k bolesti. Oficiální místa tlačí na „prevenci“. Prevence v tomto slova smyslu znamená pravidelné zjišťování, zda „bílou nemoc“ už máte, aby se mohla „léčit“, a s prevencí to nemá nic společného. Není bez zajímavosti, že diagnostické přístroje jsou často spouštěčem nemoci. Nejčastěji se používají přístroje s určitou dávkou radioaktivního záření. Dalším ukázkovým příkladem jsou punkce, tj. fyzické odebrání/vytrhnutí části tkáně za účelem jejího zkoumání. Tato procedura uvolňuje do krevního oběhu buňky, které jsou bílou nemocí již změněné, a velmi často tvoří další ložiska nemoci v jiných, do té doby zdravých orgánech. To se ale zjistí až za cca 1 -1,5 roku s tím, že se bílá nemoc vrátila a je potřeba znovu „léčit“.

K čemu je „bílá nemoc“ dobrá

Příroda dělá vše logicky a snaží se o zachování života. Bílá nemoc a teď dobře čtěte … nám prodlužuje život a dává šanci přežít a žít. To je pro většinu lidí velmi těžké pochopit a mají potřebu s ní bojovat. Pokud by neexistovala bílá nemoc a buňky např. rovnou odumřely, byl by průběh nemoci extrémně rychlý.

Jak naložit s „bílou nemocí“

Základní postup je rozdělen na dvě části – část psychickou a část fyzickou. První tj. psychická část, je nejdůležitější.

Psychika a „bílá nemoc“

Z drtivé většiny fungujeme z nevědomé části mysli. Mnoho myšlenek nemáme ve vědomí a nepřijdou nám na mysl a to i přesto, že významně ovlivňují naše chování a myšlení. Moje zkušenost je taková, že lidé s diagnózou bílé nemoci v podstatě nechtějí žít. Je to nevědomé rozhodnutí, daný člověk o tom opravdu vědomě neví, ale jeho tělo toto rozhodnutí „nebýt“ poslechne. Jsou to nevědomí sebevrazi.

Je potřeba nalézt skrytá (nevědomá) rozhodnutí a programy, které stojí za vznikem bílé nemoci. S tím umí výborně pomoci metoda RUŠ od Karla Nejedlého. Zatím nevím o přímočařejší a účinnější technice. Na stránkách metody RUŠ si můžete nalézt oficiálního terapeuta této metody a s ním svou situaci vyřešit. To ale po mnohých zkušenost nedoporučuji a rovnou zde uvedu jména terapeutů, které jsem zažil nebo viděl při práci, a mohu je doporučit.

Jsou to: Oto Rusek (Ostrava, tel. 731 436 557), Krystina Kohoutová (Plzeň/Praha, tel. 777 312 213), Martina Abrahámová (Otrokovice, tel. 777 656 568).

Psychickou část řešení se snaží hodně lidí ignorovat nebo prostě vynechat. Nečinností ale není vyřešena hlavní příčina neboli spouštěč bílé nemoci a i přes vyřešení fyzických obtíží se nejedná o skutečné vyléčení. Cílem je, že pokud se vás zeptám, zda bílou nemoc milujete, odpovíte mi upřímně a od srdce ANO.

Fyzické tělo a „bílá nemoc“

Základy následujícího postupu nejsou nové a spadají převážně do minulého století. Udělám rychlé a funkční shrnutí, nic nevynechejte. Neupravujte postup s tím, že „to“ je přece správně jinak. Celý proces úplného vyřešení bílé nemoci trvá běžně 2-3 týdny, v případě „chodících mrtvol“ 1 měsíc, maximálně dva.

Jezte jako vegetarián(ka) – naučte se to, mějte z toho radost. Živočišná bílkovina je spouštěčem bílé nemoci a neměla by překročit 5% z celodenního příjmu potravy. Pro představu, naše běžná strava v ČR a v Evropě obsahuje cca. 20-25% živočišných bílkovin. Nejezte průmyslově zpracované potraviny, pijte čistou nebo raději ionizovanou vodu. Vynechejte ze stravy silně kyselinotvorné potraviny. Alkohol vám škodí, nejhorší je pivo, bílé víno, destiláty.
Začněte užívat houbu REISHI a to po delší čas (několik měsíců i klidně let), zvolte nejlépe HS formu. Ta má dvě výhody. První je velmi rychlý nástup účinku (v řádu hodin). Druhá spočívá v ceně několikanásobně nižší než při použití jiných forem. Používá se 20 kapek 3x denně, v těžkých případech 35-40 kapek 3x denně.
Připravujte si každý den zabijáka „bílé nemoci“. Nejdříve vysvětlím jeho princip. Bílá nemoc funguje na zvráceném buněčném dýchání, které může uvést do rovnováhy pouze správné pH organismu a jeho následné okysličení. Nejtěžší je dostat „něco“ zásaditého do centra buněk bílé nemoci. To „bílou nemoc“ velmi rychle (v řádu dnů) rozpouští. Toho se dosahuje využitím nenasytnosti bílé nemoci, která potřebuje energii a hlavně rychlou energii, tedy cukry. K vytvoření zabijáka bílé nemoci si opatřete hydrogenuhličitan sodný bez hliníkových solí (jedlá soda bez hliníku) a melasu. Obě suroviny jsou běžně dostupné. Dva- až třikrát denně nechte rozpustit 1 vrchovatou čajovou lžičku jedlé sody v malém množství vody a poté přidejte a rozpusťte 1 plně naloženou čajovou lžičkou melasy. Užívejte nalačno, nebo mezi jídly (s odstupem min. 2 hodiny). Nezkažte to!!! Pokud pokazíte první týden, bílá nemoc se může stát rezistentní a „zabiják“ nemusí fungovat. Zabijáka bílé nemoci aplikujte min. 14 dní, spíše 3 týdny. V případě „chodících mrtvol“ se po uplynutí 3 týdnů přechází na udržovací režim, tj. jeden zabiják bílé nemoci 1x denně před spaním, po dobu dvou měsíců nebo po spadnutí „značek“ (markerů) pod 20 přidejte ještě jeden měsíc jako prevenci.
Okysličujte. K tomu se výborně hodí 30% POV. Pozor – užívejte pouze a jen na lačný žaludek, tedy nejlépe ráno. Jednou denně je to dostatečné, vícekrát denně je vhodné ve velmi vážných případech „bílé nemoci“. Dává se 10-15 kapek do cca. 150-200 ml čisté vody. POV musí být prostý chemikálií, tedy nestabilizovaný!
A to je vše. Tedy skoro. Objevuje se zde ještě poměrně veliká skupina lidí, kteří současně podstupují oficiální chemické řešení „bílé nemoci“. Těm věnuji následující řádky.

Jak a co chránit

Jestliže podstupujete současně i oficiální procedury, založené na jiných principech (většinou velmi komplikovaných, které nelze uskutečnit bez silných a speciálních chemických látek), je dobré poskytnout organismu ochranu navíc. Je potřeba chránit játra a ledviny, ředit krev (prevence krevní sraženiny) a zajistit minerální rovnováhu.

Denně aplikujte pHvC. Je to běžný, velmi silný detoxikační prostředek, který mírní kontaminace všeho druhu. Ve vysokých dávkách působí také významně proti bílé nemoci. Pozor – v den aplikace oficiálních chemických prostředků nebo odběrů krve jej neaplikujte!
Denně pijte jaterní a krev čistící bylinné čaje. Ještě nějakou dobu bude snad možné zakoupit kvalitní sypané směsi. V roce 2019 začínají již i v této oblasti tvrdě fungovat různá omezení. Abyste to pochopili, oficiálně je zakázáno používat určité bylinky (pro naši „ochranu“) nebo je silně regulováno jejich množství ve směsi bylin. Ano, uhodli jste, jedná se o ty velmi užitečné bylinky.
Chraňte játra lecitinem. Lze jej bezpečně aplikovat po dobu jednoho max. dvou měsíců v množství 3x denně 1 polévková lžíce, nejlépe s jídlem nebo po jídle. V případě vážných komplikací se užívá 3x denně 2 polévkové lžíce (takto lze nejlépe používat granulovaný lecitin).
Doplňujte, co vám chybí. Jakákoliv chemie je náročná na hořčík, zinek, železo, vitamín C. Použijte vlastní rozum, nejlépe ten selský a doplňujte!
Denně aplikujte SMS. Má tři zásadní funkce, které vám pomůžou – vypíná bolest, tlumí záněty a lehce ředí krev. Poslední zmíněná vlastnost je velmi důležitá. Občas se někdo nedožije konce aplikace chemie a zemře na ucpání „trubky“. Oficiálně se však nejedná o úmrtí na bílou nemoc a hlavně ne na její oficiální chemické řešení. SMS aplikujte podle hmotnosti, tj. na 10 kilogramů vaší hmotnosti dejte 1 gram SMS (např. při váze 70 kg je to denní dávka 7 gramů. Vrchovatá čajová lžička má cca 4 gramy.
Aplikujte KS. Podle vašeho stavu buď ke konci oficiálního chemického řešení nebo brzo po něm. Tělo je často oslabené a náchylné vůči patogenům a plísním. KS je v tomto směru nenahraditelné. Použijte nejlépe 50 ppm po dobu 14 dnů s denní dávkou 2x 30 ml nalačno nebo mezi jídly.

Závěrečná doporučení

  • doporučení na užívání „zabijáka bílé nemoci“ 2-3 denně vychází z praxe jako dostatečné, ale nemusí to být váš případ. Ověřte to měřením pH slin, které by se mělo postupně zvyšovat až na a nad hodnotu pH 7
  • poslední dávku „zabijáka“ berte těsně před spaním
  • pokud není pohodlné užívání HS kapek ústy, vtírejte potřebný počet kapek do kůže
  • jedlá soda je výborný pomocník, ale pokud se domníváte, že budete 100% ochráněni jejím pravidelným užíváním jste na omylu. Vše má své pro a proti … jedlá soda užívána po delší než „potřebný“ čas, spaluje v těle vitamíny skupiny B a to není žádoucí. Ano, jistě někoho napadne užívaní jedlé sody a nějakého B-komlexu. To bohužel nefunguje, protože prodávané tabletky vitamínů sk. B jsou na špatné úrovni a plnohodnotné doplnění nezajišťují.
  • poté co „bílá nemoc“ zmizí, zjistěte co bylo fyzickou příčinou této nemoci, aby jste mohli provést účinnou prevenci. To je docela těžké, ale pusťte se do toho. Zde je malá nápověda, která pokrývá některé případy „bílé nemoci“ tj. nedokončeného hojení … pokud bílá nemoc postihla: prsa (u žen) = nedostatek jodu nebo kumulace pesticidů, prostata (u mužů) = nedostatek zinku a možné plísně v organismu, kůže = nedostatek zinku. Hlavní příčiny „bílé nemoci“ na fyzické úrovni se chystám teprve popsat.

Poslední informace

Zkušenost ukazuje, že pokud již proběhla celá nebo i částečná aplikace oficiálního chemického řešení, přírodní postupy přestávají fungovat a to včetně tohoto. Z toho důvodu není šťastným krokem použití oficiálního chemického řešení jen tak pro jistotu, po úspěšném řešení nemoci přírodními prostředky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__

bílá nemoc – rakovina

chodící mrtvola – člověk s odoperovaným nádorem nebo metastázami (velmi často dojde k uvolnění rakovinových buněk do krevního oběhu)

HS forma – Hrdličkova specialita

POV – peroxid vodíku (30% nestabilizovaný)

pHvC – pH neutrální forma vitamínu C

SMS – MSM methylsulfanmehtanol nebo také organicky vázaná síra (pozor v Čr se prodává i nefunkční falzifikát)

oficiální chemické řešení – státem schválená léčba, chemoterapie

KS – koloidní stříbro

___

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení