Koloidní stříbro v praxi

Úvod

Protože je internet plný protichůdných informací o koloidním stříbře, vznikl tento článek. Formou otázek a srozumitelných odpovědí odpovídáme na nejčastější otázky, které Vás mohou napadnout. Informace, které zde podáváme jsou praktické. Získali jsme je díky mnohaleté praxi pro různé nemoci a obtíže.
Koloidní stříbro je uváděno zkratkou K.S.

Je pravda, že K.S. zabíjí všechny patogeny?

Není. Záleží na podmínkách aplikace. K.S. se jinak chová ve zkumavce v laboratoři a jinak v lidském nebo zvířecím těle. Je například „nemožné“ zabít (jen dočasně potlačit aktivitu) zlatého stafylokoka na plicích pomocí K.S. Pokud, ale stejného zlatého stafylokoka budete likvidovat na kůži nebo v jiném orgánu, budete úspěšní.

Je nutné užívat s K.S. probiotika?

Není. Toto je česká „specialita“ a nesmysl. K.S. působí nejpozději na začátku tenkého střeva a nemá šanci přímým způsobem změnit mikroflóru dalších úseků tenkého i tlustého střeva při běžném vnitřním užívání.

Jak dlouho v těle K.S. zůstává?

Lidské tělo vylučuje stříbro ještě asi 4-5 dní po ukončení užívání K.S.

Je pravda, že K.S. nefunguje pokud se ihned spolkne tj. nepodrží se v ústech?

Není. K.S. funguje výborně i tak. Podržením v ústech získáte možnost vstřebávání přes sliznice a prostup K.S. do oblasti hlavy. Po mnoho let jsme aplikovali K.S. bez podržení v ústech a výsledky jsou totožné.

Jak poznám kvalitní koloidní stříbro?

Zaměřte se na výrobce. Musíte mu důvěřovat. Certifikáty a podobné důkazy mají jen minimální hodnotu. Nám se mnohokrát stalo, že nám lidé volali, že poté co přešli z užívání námi vyrobeného koloidního stříbra, na jiné „lepší“ a dražší, přestali mít výsledky. Výsledky jsou důležité.

Co je to zkratka ppm?

Je to hodnota, která říká, kolik daný roztok obsahuje částic kovu na milion částic nosné látky. Čím vyšší je hodnota „ppm“, tím vyšší je koncentrace kovu. Např. 20 ppm znamená 20 mg částic kovu na 1 litr nosné
látky (destilované vody). Někdy se udává hodnota v miligramech (mg) na litr. To, ale není běžné celosvětové označení u koloidů.

Hrozí při užívání K.S. nějaká rizika?

I přesto, že je K.S. velmi bezpečné, tak ano. Např. při snížené funkci ledvin se stříbro nebude vylučovat a
začne se v těle ukládat. Nejčastěji je to kůže, kde stříbro vlivem světla reaguje a může způsobit zešednutí pokožky (argyrie).

Proč zakazujete užívání K.S. v době těhotenství a kojení?

K.S. účinně likviduje krevní plísně a další široké spektrum patogenů. Tím je velmi cenné. Pokud toho, ale bude na ženský organismus moc, může začít „odkládat“ metabolické odpady do plodu. Když umírají plísně, tak vyrábějí neurotoxiny. To jsou látky, které silně ovlivňují psychiku. Tyto neurotoxiny jsou schopny přejít i do mateřského mléka a ovlivnit dítě. Abychom matkám nebrali naději, tak existují i jiné metody účinné pomoci při vážných obtížích v době kojení nebo těhotenství.

Mohou užívat K.S. děti?

Ano mohou, ale zpravidla to není nutné. Děti v naší péči K.S. neužívají. Dětský organizmus je natolik rychlý v reakcích, že postačí homeopatie, bylinné čaje a přípravky atd. Pokud, ale u dítěte K.S. nasadíte je dávkování výrazně odlišné od dospělého. Zpravidla postačí 2 až 3 dávky nízké koncentrace i množství a organizmus nastartuje samoléčení. Další aplikace K.S. není žádoucí pro teprve se vyvíjející imunitní systém.

Jak začít K.S. dávkovat?

Začínáme s nižší koncentrací tj. 20 ppm/310 ml. Užívání se postupně po týdnech zvyšuje. První týden 8 ml 1x denně, druhý týden 8 ml 2x denně, třetí týden 8 ml 3x denně. Poté lze bez přestávky začít dávkovat léčebně. Léčebná koncentrace je min. dvojnásobek koncentrace se kterou jste začali. V tomto případě tedy 40 ppm nebo ještě lépe 50 ppm. Podle obtíží se užívá buď malé množství dlouhodobě (např. borelie) nebo větší množství krátkodobě (akutní stavy). V případě akutních stavů to je cca 50 ml/den rozdělených do dvou dávek.

Proč zakazujete současné užívání probiotik nebo živých

potravin?

V praxi jsme zjistili, že pokud se potká K.S. s bakteriemi z živých jogurtů, nebo plísněmi ze sýrů, dochází k reakci a odumřelé organismy zbytečně zatěžují ledviny.

Má použití K.S. u zvířat?

Ano má. Naši klienti jej používají do akvárií, pro psy , kočky, papoušky. Dávkování je adekvátně menší a nemusí být tak přesné.

Jaká je trvanlivost K.S.?

Pokud chcete K.S. užívat a mít výsledky, musí být co nejčerstvější. Čím vyšší koncentrace tím kratší životnost. My doporučujeme naše K.S., které je vyrobeno pro každou objednávku zvlášť spotřebovat do 3 měsíců od zakoupení. Z praxe víme, že i za půl roku funguje na 100%.

Jaká je správná barva K.S.?

To záleží na koncentraci K.S. Např. 10 ppm nemá prakticky žádné zabarvení. Od 20 ppm výše se barva začíná měnit na světle žlutou popř. našedlou. Barevný odstín není kritériem kvality.

Četla jsem na netu, že se nesmí užívat vnitřně více jak

20 ppm K.S. – jak to je?

To je nesmysl. Mnoho problémů, lze vyřešit jen vyššími koncentracemi. Např. helicobacter pylori (příčina trávicích obtíží i rakoviny) v žaludku lze eliminovat koncentrací od 40 ppm/2 x 320 ml.

Proč nezveřejňujete konkrétní dávkování u určitých onemocnění?

Protože jsme každý jiný a je nutné se tomu přizpůsobit. Takže stejný problém se u dvou lidí řeší zpravidla jinak. Vždy sledujeme odezvu organizmu a tomu přizpůsobujeme jak koncentraci, tak i dávkování. Po použití velké sady koloidního stříbra pro začátečníky, již zpravidla není nutné v dalších aplikacích pokračovat.

Existuje alergie na K.S.?

Ne. Ve své praxi jsme zatím neviděli jediný případ alergie na K.S. Vyskytlo se několik případů, které tak sice vypadaly, ale jednalo se o detoxikační reakci. Těmto lidem jsme poradili, jak dále postupovat a výhod užívání K.S. naplno využít.

Zhoršuje K.S. náladu?

Ano, pokud jste kontaminován plísněmi. Plísně při umírání uvolňují neurotoxiny, které zhoršují psychickou pohodu a může docházet až k depresivním stavům. Po ukončení dávkování se vše srovná do normálu.

Je vhodné K.S. na plísně nohou?

Ano, lze jej úspěšně použít. Používá se 40 ppm ve spreji. Doporučujeme doplnit použitím H2O2 v koncentraci 3 až 5%. Aplikace opět ve spreji.

Můžu K.S. užívat preventivně?

Ano, je to žádoucí. Více jak 80% populace je promořeno krevními plísněmi a zde je K.S. nenahraditelný pomocník a podle stávajících znalostí i pomocník jediný.

Záruka
čerstvosti

výroba až po objednání

Záruka čistoty
vstupních surovin

destilovaná voda vlastní výroby, certifikovaná čistota kovů

Záruka
informovanosti

každý produkt má podrobný návod

Výhodné
poštovné

od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 1990 Kč